Maslak Marangoz


Maslak Marangoz
 0531 336 89 17
 Maslak Marangoz, Mobilya Montaj, Mobilya Kurulum, Mobilya Tamiri

Firmamız her türlü marangoz işlerinizi özenle yapan güvenilir bir firmadır. Firmamızda marka ya da kullanılan malzeme fark etmeksizin onarım, tamirat ve kurulum hizmeti verilir. Sizde evleriniz ya da ofisleriniz için mobilya aldınız ve kurulumunu yapmayı bilmiyorsanız bir telefonla size hizmet getiren firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetine önem veren ve bu doğrultuda çalışmalarını yürüten marangozcuuk hizmetlerinde markalaşmış bir firmadır.

Mobilya Tamiri Hizmetleri
Mobilya tamiri hem zahmetli hem de yeni bir mobilya almaya göre daha makul fiyatlara yapılıyor. Bu nedenle de insanlar yeni bir mobilya almak yerine eldeki hasarlı mobilyanın sorununu gidermeye çalışıyor. Bu noktada güvenilir ve işçilik anlamında oldukça başarılı olan firmamızı arayabilirsiniz. Firmamıza günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Firmamız marka ve ürün ayrımı yapmaksızın mobilya tamiri yapar. Tamir edilen parçalar firmamız garantisinde olup yaşanan sorunlarda direk firmamızı arayabilirsiniz.

Mobilya Kurulumu
Aldığınız mobilyanın kurulumunu yapmak size kaldı ve sizde mobilya kurulumu yapmayı bilmiyorsunuz. Bu durumda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız kaliteli işçiliği ve becerikli ustaları ile evinize gelerek hızlı ve başarılı bir şekilde mobilya kurulumunu gerçekleştirir. Mobilya kurulumu için gerekli olan her türlü aleti firmamız kendi temin eder sizin konforunuza uygun olan mekanlara talimatlarda belirtilen detaylara uygun olarak yapılan kurulum sonrası gayet şık bir yaşam alanına kavuşursunuz.
Maslak Marangoz

Mobilya Tamir Ücretleri
Mobilya tamir ücretleri tamir edilecek parçaya ve mobilyanın cinsine göre değişir. Bu konuda bilgi almak için firmamız arayabilirsiniz. Firmamız son derece güvenilir bir firma olup piyasaya göre daha uygun fiyatlar ile tamirat yapar. Müşterilerinin cebini yakmayan fiyatlar arıyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

İletişime Geç

Hemen İletişime Geç

İsim*


Mesaj*


Bize Ulaşın

Hemen İletişime Geçerek İsteklerinizi Bize İletin.

  • Maslak Marangoz
  • 0531 336 89 17
  • info@maslakmarangoz.com
  • www.maslakmarangoz.com/

Pages